Nieuws van de Stichting Heart for Children’s Path

Een korte update over de Oekraïense kinderen en begeleiders van het kindertehuis Children’s Path. Laurens heeft in augustus een bezoek gebracht van twee weken om te helpen in Polen waar de kinderen vanaf maart jl. verblijven. Door de donaties aan onze Stichting heeft hij de kinderen een fantastisch uitje kunnen aanbieden naar een aqua-park. Dit was een welkome afleiding in vakantietijd.

Afgelopen vrijdag 2 september jl. heeft Nikolay de directeur van het kindertehuis na lang en goed beraad besloten om met de kinderen terug te keren naar het kindertehuis in Velyki Mosty in Oekraïne. Na een lange dag reizen met weer de nodige problemen aan de bus was er een warm en emotioneel welkom. Het mag duidelijk zijn dat wij enerzijds ontzettend blij zijn voor hun allen maar tevens bezorgd. De oorlog is niet voorbij en de prijzen voor levensonderhoud zijn enorm hoog. Wij blijven ze steunen. Op onze website kunt u meer lezen over de ontwikkelingen. http://heartforchildrenspath.com/nieuws/

Laurens, Romee en Ida Verkerk

Geplaatst in Nieuws.