Kerk-op-schoot

vlnr: Myriam, dominee Beer en Marieke

Wij zijn Myriam en Marieke, samen met dominee Beer organiseren we kerk-op-schoot diensten voor de allerjongste kinderen in onze gemeente. Dit zijn sprankelende, belevingsgerichte diensten voor kinderen van 0 tot 4 jaar en hun (groot)ouders. De baby’s en peuters beleven een bijbelverhaal met al hun zintuigen.

We starten met gebed, het aansteken van de kaars, vertellen een bijbelverhaal, afgewisseld met liedjes (op bekende peutermelodieën) en belevingsgerichte activiteiten. De kinderen die al vaker komen, krijgen een uitnodiging via de post.

Wil je ook een keer komen kijken, neem dan contact op met Marieke of Myriam.

Afhankelijk van de corona maatregelen komen we bij elkaar op de Hofzolder (tijdens de dienst) of in de Hofzaal (na de dienst). Houd hiervoor de nieuwsbrief en de website in de gaten.

Data: 12 februari, 2 april (Palmpasen), 11 juni, 1 oktober en 17 december 2023.
Plaats: Kerkcentrum Open Hof, Kerkweg 60, Maarssen
Begeleiding: Myriam Verhoef (06-36178156) Marieke Ramp (06-14618621)


Kijk hier de filmpjes met dominee beer.


Klik op de foto om naar alle foto’s van kerk-op-schoot te gaan.