Ds Piet Vellekoop gaat tijdelijk Alette van de Lagemaat vervangen

We zijn blij om u te kunnen melden, dat Alette tijdelijk zal worden vervangen door ds Piet Vellekoop. Hij zal vanaf 1 mei gemiddeld 1 dag per week beschikbaar zijn voor het pastoraat onder ouderen in de secties 1, 2, 5 en 6. Hij zal ouderen bezoeken in crisissituaties, op hun verzoek en bij gelegenheid ook op eigen initiatief. Het is fijn, dat Piet Vellekoop bereid is om op zo korte termijn deze taak in onze wijkgemeente op zich te nemen. Hij kent onze wijkgemeente uiteraard nog goed en is gelukkig direct inzetbaar. 

Ds Piet Vellekoop is telefonisch bereikbaar per mail via pgvellekoop@hotmail.com
We wensen Piet Gods zegen toe bij dit belangrijke werk.
Met vriendelijke groet,
Wijkkerkenraad Ontmoetingskerk
scriba@ontmoetingskerkmaarssen.nl

Hieronder vindt u ter informatie een overzicht van de adressen die in de secties 1, 2, 5 en 6 vallen
Sectie 1: Zogweteringwijk, Zeeheldenbuurt, Staatsliedenbuurt en (Oud-)Maarsseveen.  

Sectie 2: Gebied tussen de Vecht en het traject Zandpad-Driehoekslaan-Dr. Plesmanlaan; hierbinnen vallen de Dichterswijk en de Schilderswijk.                                                             

Sectie 5: Friezenbuurt, wijk Hogebrug en Op Buuren zuidelijk van de Vecht en de Maarssenbroekse leden.                                                                                                                             

Sectie 6: Bewoners van verzorgingshuizen Maria Dommer (incl. Achter Maria Dommer), Merenhoef (incl. seniorenwoningen) en Snavelenburg plus ouderen die zich bij deze sectie hebben aangesloten. 

Geplaatst in Nieuws.