Sleutels Open Hof

Om onze wijkgemeente draaiende te houden zijn – zoals u weet – veel gemeenteleden als vrijwilliger actief. Het beheer en onderhoud van het gebouw Open Hof vindt plaats onder verantwoordelijkheid van de kerkrentmeesters en ook hiervoor worden vrijwilligers ingezet. Is het u bijvoorbeeld opgevallen dat er een trapleuning is geplaatst op het podium, dat de opslag is opgeruimd en opnieuw ingericht, dat alle ventilatoren er weer spik en span uitzien? Zo zullen er verder binnenkort verhoogde toiletten worden geplaatst. 

Een van de zaken waar we in dit kader tegenaan lopen is dat er in het verleden niet altijd goed bijgehouden is, wie een sleutel heeft van ons gebouw. Wij overwegen om nieuwe sloten te installeren op de toegangsdeuren. Alvorens daartoe over te gaan doen we hierbij eerst een inventarisatie: 

  • Heeft u een sleutel van de Open Hof in uw bezit en heeft u deze nodig voor uw huidige functie binnen onze wijkgemeente? 
    Meld dit svp aan Henk de Vries, hdv2@icloud.com onder vermelding van uw naam en functie.
  • Heeft u nog een sleutel van de Open Hof, maar heeft u geen functie meer binnen onze wijkgemeente die dat nodig maakt?
    Graag de sleutel inleveren bij Henk de Vries,

Bij voorbaat hartelijk dank voor uw medewerking,

Werkgroep beheer 

Robert Pastoor, Jaap Bogaards, Mark Verhoef en Henk de Vries

Geplaatst in Nieuws.