beer

Palmpasen met dominee Beer

Zondag 24 maart om 10.00 uur is er weer een kerk-op-schoot in de Open Hof. Samen met Dominee Beer beleven we deze keer het verhaal van Palmpasen.

Voorafgaand aan de dienst zijn de peuters en kleuters die dat leuk vinden, van harte uitgenodigd voor een paasontbijt. Samen met de andere kinderen van onze kerk gaan we om 9.30 uur aan tafel. Vind je het spannend alleen? Dan mag papa of mama natuurlijk mee. Zo niet, dan staat er een kop koffie voor hen klaar en kunnen ze gezellig bijkletsen met andere ouders.

Na onze dienst mogen de kinderen die dat willen en kunnen een Palmpasentak maken. Wil je meedoen met het ontbijt/ Palmpasentak maken, stuur dan uiterlijk 18 maart een mailtje naar mmrverhoef@casema.nl.

Groetjes dominee Beer, Myriam en Marieke

Geplaatst in Nieuws.