Welk lied zing jij graag? Stem op je favoriete kerklied

Op zondag 31 december om 10.00 uur sluiten we in de Open Hof het jaar weer af met een muzikaal feest van verbinding. Dit jaar zingen we 10 christelijke (pop) liederen die favoriet zijn in de Ontmoetingskerk. Wij nodigen jullie uit om je favoriete kerkliederen of christelijke popliederen met ons te delen. De liederen mogen afkomstig zijn uit alle verschillende zangbundels zoals het Liedboek, Johannes de Heer, Sela, Opwekking of van jouw favoriete christelijke artiest. We willen graag weten welke liederen jouw hart raken en waarom. 

Jouw input is essentieel omdat het ons helpt om liederen te kiezen die een diepere betekenis hebben voor onze gemeente.

Hoe kun je deelnemen?

Het is eenvoudig! Stuur ons voor 24 november je top 3 favoriete christelijke (pop) liederen via email (mariondevries2@gmail.com), via het formulier hieronder of via een briefje na de kerkdienst van 19 november. Zorg ervoor dat je de titels van de liederen en eventueel een korte toelichting op waarom ze speciaal voor jou zijn, vermeldt.

En vind je een top 3 misschien lastig? Stuur dan je meest favoriete lied in!

We kijken uit naar jullie inzendingen!

Een vriendelijke groet,
Myriam, Lidia, Daan en Marion

Geplaatst in Nieuws.