Aanmelden AKB2021 digitaal!


Aktie Kerkbalans digitaal!

Net als vorig jaar bestaat de mogelijkheid om uw/jouw kerkelijke bijdrage digitaal te regelen

Heel concreet betekent dit dat je de AKB-post in januari 2021 per e-mail ontvangt. Het toezeggingsformulier is heel simpel en veilig online in te vullen via deze website. Daarbij gaan wij zorgvuldig met jouw gegevens om.

Je helpt ons daarbij enorm! Het rondbrengen en weer ophalen van de enveloppen bij onze gemeenteleden kost onze vrijwilligers veel tijd en energie. Zeker in deze coronatijd worden door het digitaal regelen van de AKB, contactmomenten verminderd.

Doe jij, doet u mee? Fijn!
Vul meteen even het formulier in of doe dit uiterlijk zondag 6 december. Onze kerkrentmeesters sturen je dan in januari de informatie en instructies voor AKB 2021 per e-mail toe.

Bij voorbaat hartelijk dank!

Het AKB2021 team


Let op: