Kosters Open Hof

Nu onze wijkgemeente verder gaat zonder een koster/beheerder in dienstverband, zal de kostersfunctie tijdens de kerkdiensten worden ingevuld met vrijwilligers. Nu hadden we al een aantal ‘hulpkosters’ die regelmatig ingezet werden. Samen met Robert Pastoor (coördinator van de kosters nieuwe stijl) is deze groep kosters recent uitgebreid. Om iedereen goed in te werken worden zij de komende maanden als teams voor de diensten ingezet. Specifiek voor de kostersfunctie tijdens uitvaarten, zijn een drietal gepensioneerde gemeenteleden bereid gevonden. 

De kostersgroep bestaat uit:

 • Evert & Jeannette Woltjes
 • Jaap Fokker
 • Mark Verhoef
 • Ronald de Vries
 • Henk Arendsen
 • Eric Roodenburg
 • Giesbert van Woudenbergh
 • Stefan Renée
 • Robert Pastoor (Coördinator)
 • Henk de Vries (tevens uitvaarten)
 • Jacob van der Zwan (uitvaarten)
 • Bert de Roock (tevens uitvaarten, tijdelijk vrijgesteld vanwege andere werkzaamheden)
 • Richard Monincx (treedt mogelijk nog toe)

Heeft u een vraag aan de kosters mail dan naar kosters@ontmoetingskerkmaarssen.nl.

Geplaatst in Nieuws.