Herdenken & Vieren Kies voor vrijheid: doe je mee?

Vrijheid lijkt vanzelfsprekend maar is dat niet. Vrijheid vergt keuzen maken, zodat jouw vrijheid niet ten koste van de mijne gaat. Ook nu is er alle reden om 75 jaar vrijheid te herdenken en vieren.

De Raad van Kerken in Maarssen nodigt u en jou uit om op 4 mei vanaf 19.00u stil te staan bij 75 jaar bevrijding. Door woorden, muziek en gebed denken we terug aan alle slachtoffers, vieren we de vrijheid en nodigen we u en jou uit een keuze te maken om mee te werken aan vrijheid ook in ons dorp. Vanaf 19.00u kunt u via RTV Stichtse Vecht afstemmen op deze herdenking en Viering vanuit de Heilig Hart Kerk. Aansluitend volgt de herdenking bij het monument, verzorgt door het 4 en 5 mei comité en het college.

De Raad van Kerken in Maarssen 

Geplaatst in Nieuws.