Maarssen bidt (elke woensdag 19:00 – 19:30 uur)

Als Raad van Kerken in Maarssen  nodigen we jullie uit om, terwijl de klokken geluid worden, gezamenlijk te bidden via internet. In de huidige coronacrisis bidden we om vertrouwen voor onszelf en anderen en zoeken we nieuwe hoop.

Hoe gaat het in zijn werk?

Je kunt inloggen via de volgende link http://bit.ly/gebedmaarssen . Als je bent ingelogd begroeten we elkaar. We zullen na de gesproken gebeden een pop-up gebed houden, waar jullie de namen noemen van hen die kracht en nieuwe moed kunnen gebruiken. We besluiten het gebed met het gezamenlijk onze vader.

Mogelijkheid om kaarsjes aan te steken

We kunnen ons voorstellen dat het fijn is om een plek te hebben om even stil te worden en een kaarsje aan te steken. In de Heilig Hart kerk is elke doordeweekse dag de dagkapel open vanaf 10 uur tot 16.30 uur. U bent van harte welkom. We vragen u wel 1,5 meter afstand van elkaar te houden.

Praktische ondersteuning

Als kerken willen we mensen ondersteunen door een luisterend oor te bieden of praktische ondersteuning. Via de website www.kerkpleinmaarssen.nl kunt u onze kerken vinden. 

De raad van Kerken in Maarssen

Geplaatst in Nieuws.