Elkaar ontmoeten in de coronatijd

We leven met elkaar in een vreemde tijd, die onzekerheid, grote of kleine zorgen en soms ook onverwacht geluk met zich meebrengt. De afgelopen weken is er in onze gemeente gelukkig veel naar elkaar omgezien, ook vanuit het pastoraat. Even een praatje maken, een kaartje of berichtje sturen of een boodschap halen, het is fijn er voor elkaar te zijn en de verbondenheid te voelen.

Vanwege de coronacrisis zijn de huiskamerontmoetingen uitgesteld. Graag nodigen we u uit om elkaar in de eigen sectie te ontmoeten, via skype of per telefooncirkel. Het is fijn om met elkaar even bij te praten, te horen hoe ieder het heeft. Ook is het fijn om vanuit de tekst van de komende zondag bezig te zijn met een stuk bezinning. Tenslotte is het mogelijk om elkaar praktisch van dienst te zijn, al is het maar door een e-boek te delen.

In onderstaande overzicht kunt u zien welke ontmoetingen voor de komende week gepland zijn. We denken aan 10 a 12 deelnemers per groep, het tijdstip hoort u nog van ons. Als u meedoet krijgt u een linkje van ons en een instructie en (telefonische) hulp als u wilt. Het is eenvoudiger dan velen (waaronder ik zelf!) dachten.

Als u zich opgeeft voor de telefooncirkel krijgt u een lijstje van 5 a 10 namen en telefoonnummers en wordt u uitgenodigd op een bepaald dagdeel de volgende op de lijst te bellen. Is er geen gehoor dan belt u de volgende van de lijst. Bent u een keer verhinderd dan kunt u dat doorgeven. Op die manier kunt u elkaar regelmatig bellen, bijvoorbeeld tweewekelijks.

Natuurlijk horen we het ook graag als u prijs stelt op een telefoontje van het pastoraat of een van onze dominees.

We vinden het fijn om onze levens en geloof op deze manier te blijven delen, Geloven doen we samen! Doet u mee?

De volgende avonden/ochtenden zijn de komende week belegd:

  • Maandag 6 april, 20.30 u, ontmoeting sectie 5 via Zoom, aanmelden bij mw. Stolze, mcstolzevanduijn@gmail.com, tel: 06-26870674
  • Woensdag 8 april, vanaf 10.00 u. telefooncirkel sectie 3 aanmelden bij Inge van Leeuwen, inge.oscar.vanleeuwen@gmail.com, tel: 06-15552542
  • Donderdag 9 april, vanaf 10.00 u. telefooncirkel sectie 1, aanmelden bij fam. Pastoor, Familie Pastoor pastoormaarssen@gmail.com , tel: 0346-563998

Klik hier om er achter te komen in welke sectie u zit.

Namens het pastoraat, Ds. Corinne Groenendijk

Geplaatst in Nieuws.