Online voorbede aanvragen

Nu de kerkdiensten van onze wijkgemeente zonder aanwezigheid van gemeenteleden wordt gehouden, is het niet meer mogelijk om het voorbedeboek in te vullen. Vandaar dat we ook hiervoor een alternatieve oplossingen hebben gezocht; een online voorbedeboek!

De coronacrisis brengt veel onzekerheid, twijfel en angst met zich mee. Veel mensen vragen zich af hoe de toekomst eruit ziet, kwa gezondheid, werk en financieel. Het is goed om in deze tijd met en voor elkaar te bidden.

Wil je dat er specifiek voor iemand of iets gebeden wordt? Vul dan hier het online voorbedeboek in. We gaan vertrouwelijk met je gegevens om. Deel alleen de informatie die je wilt delen! Je e-mailadres wordt alleen gebruikt door één van onze predikanten om eventueel contact op te nemen.

Geplaatst in Nieuws.