Instructiefilmpjes Kerkdienstgemist

Waarschijnlijk weet iedereen inmiddels wel dat de diensten van onze wijkgemeente worden uitgezonden via kerkdienstgemist.nl. Ze kunnen daardoor online (dus via het internet) live gevolgd kunnen worden op zondagmorgen vanaf 10:00 uur, maar kunnen ook op een later tijdstip teruggekeken worden (zij worden maximaal 2 maanden bewaard).

Gemiddeld kijken zo’n 35 ‘adressen’ live mee. Voor sommigen is het misschien nog niet helemaal duidelijk hoe het allemaal precies werkt. Daarom is een instructiefilmpje gemaakt waarin wordt uitgelegd hoe je de dienst live kunt volgen.

Daarnaast is een filmpje gemaakt over hoe je een snelkoppeling (tegel) kunt maken op het beginscherm van je iPad waarmee je rechtstreeks naar de uitzending van de dienst kunt gaan. Beide filmpjes staan op het youtube kanaal van onze wijkgemeente en zijn bereikbaar via de onderstaande links.

Geplaatst in Nieuws.