De Kerk als plek van hoop en herstel

Na een burgeroorlog sinds 2011 ligt Syrië in puin. Uitzichtloos en rampzalig is de situatie. Steeds meer mensen in nood doen een beroep op kerken voor onderdak, voedsel en veiligheid. De zelf zwaar getroffen Syrische kerken bieden tussen de puinhopen hulp aan iedereen die bij hen aanklopt. Kerk in Actie steunt de kerken in Syrië, zodat zij moed houden om hun belangrijke werk te blijven doen. 

De ZWO van onze wijkgemeente steunt met een gift dit belangrijke project, ‘De Kerk als plek voor hoop en herstel’. Met onze financiële bijdrage helpen de kerken in Syrië gezinnen met voedselpakketten, kleding, medicijnen, of een tijdelijk onderkomen. De inzet en financiële steun is van groot belang voor de kerken in Syrië. Zij ondersteunen daarmee honderden gezinnen in hun nood.

Vluchtelinggezin, foto Paul Jeffrey
Geplaatst in Nieuws.