Intrededienst ds. Corinne Groenendijk – 12 januari 2020 (en terugblik afscheidsdienst)

Zondag 12 januari zal dominee Corinne Groenendijk haar intrede doen als onze nieuwe predikant. De dienst vindt plaats in de Open Hof en begint om 10.00 uur. Met de muziek van het combo én de organist wordt het feest compleet. Na de dienst is er gelegenheid om Corinne en haar man Raaf persoonlijk te verwelkomen en zal er bij de koffie iets lekkers worden geserveerd. Iedereen is van harte uitgenodigd om bij deze feestelijke dienst aanwezig te zijn.

Afgelopen zondag 5 januari was haar afscheidsdienst bij wijkgemeente de Wingerd in Krimpen aan den Ijssel. Moderamenleden Jeannette Woltjes, Jaap Bogaards en Henk de Vries waren als vertegenwoordigers van onze wijkgemeente hierbij aanwezig. Het was een prachtige dienst waarbij naast haar man Raaf ook de kinderen en Corinne’s vader aanwezig was. Ieder gemeentelid ontving een lichtje in de vorm van een ster met het opschrift: “Draag het licht en geef het door”. Nu Corinne en Raaf de Ijssel verruilen voor de Vecht kregen zijn zeer toepasselijk als afscheidscadeau een kano cadeau, waarmee de rivier in ons dorp bevaren kan worden. Bijgaand een aantal foto’s van deze dienst.

Geplaatst in Nieuws.