Top2000 viering

Wat een prachtige Top2000 viering was het zondag 29 december 2019! Ook dit keer weer een muzikaal feest van verbinding. Het thema, de seizoenen, kwam op allerlei manieren terug, in de muziek en door de verschillende sprekers. Wat mooi dat Arie Vijfvinkel, Kees de Vries en Bernadet Sijmons hun verhaal met ons hebben gedeeld. Dank jullie wel voor jullie persoonlijke inbreng! Ook zongen we prachtige nummers, onder andere: ‘Turn, Turn, Turn’ van The Birds, ‘Mag ik dan bij jou’ van Claudia de Breij, ‘You say’ van Lauren Daigle en ‘Droom, durf, doe en deel’ van Marco Borsato. Wat is het toch mooi dat we zoveel muzikaal talent in onze gemeente hebben. Complimenten voor de zangers en de Top 2000-band!

We kijken met heel veel dankbaarheid terug op deze viering en wensen u allen een mooi en muzikaal nieuwjaar toe!

Hartelijke groet,

Marion de Vries, Raquel van Vliet, Inge van Leeuwen en Myriam Verhoef

Geplaatst in Nieuws.