Openstaande vacatures in onze wijkgemeente

Afgelopen zondag 15 september was er een prachtige kerkdienst waarin veel items aan bod zijn geweest: Startzondag, Ziekenzondag, aftredende en herbevestigde ambtsdragers, en ook de openstaande vacatures binnen de gemeente.

Over dit laatste onderwerp heeft dominee Piet Vellekoop in de preek ons als gemeenteleden vergeleken met mieren: éen mier kan bijna niets, maar een hele kolonie mieren kan bergen verzetten!

Na de dienst werd een sheet uitgedeeld waarop de (meeste) vacatures die er binnen de gemeente zijn, vermeld staan.

Om ook de mensen die niet in de kerk waren op de hoogte te stellen van de openstaande vacatures hierbij de link naar de sheet:

Heeft  u / heb jij wat tijd over om met één van de genoemde taken te helpen? Dat zou fantastisch zijn! Er staan vacatures in die wat meer tijd kosten, maar er zijn zeker ook taken die maar één  keer in de 2 of 3 maanden een activiteit vergen. Ook staan er enkele eenmalige taken bij.

Denk er vooral eens over na!  Vele handen maken per slot licht werk, en… gemeente zijn we met elkáár!

Met een hartelijke groet,
Cora Hofstee

Geplaatst in Nieuws.