Kerk-op-schoot dienst 2 juni jl.

Zondag 2 juni bracht dominee Beer weer een bezoek aan de Ontmoetingskerk. Samen met de jongste leden van onze gemeente, maakte hij er weer een bijzondere kerk-op-schoot-dienst van. Na het aansteken van de kaars en gebed, beleefden we met elkaar het verhaal van de schepping.

De kinderen zagen hoe niets eruit ziet en hoe anders het al was toen er licht scheen. Ze konden wolkjes voelen en opplakken. Steeds zongen we een liedje, hoorden we een stukje van het Bijbelverhaal en hielpen de kinderen mee om de aarde steeds een beetje mooier te maken door de bloemen, vogels, vissen en dieren op te plakken. Ook konden ze onder een prachtige sterrenhemel lopen. Aan het eind vierden we feest met ballonnen en slingers.

Dit was alweer de laatste kerk-op-schoot voor de zomervakantie. De volgende dienst zal plaatsvinden op zondag 13 oktober in de Dorpskerk. We wensen iedereen een fijne en zonnige zomer toe!

Groet, Myriam Verhoef & Marieke Ramp

Geplaatst in Nieuws.