Profielschetsen nieuwe predikant en wijkgemeente

Zoals je weet is het definitief concept profiel van de nieuwe predikant klaar en zal dit aanstaande zondag 14 april van ongeveer 12:00 uur – 13:00 uur aansluitend aan het koffiedrinken worden besproken. Het profiel zal tijdens de bespreking worden uitgedeeld en er is gelegenheid om het door te lezen. Bram Schriever, die de wijkkerkenraad begeleid heeft en ook de vorige gemeenteraadpleging aanwezig was, zal ingaan op het proces tot nu toe en de inhoud van het profiel. Er is daarna gelegenheid tot het stellen van vragen en het geven van feedback. De Wijkkerkenraad stelt het profiel definitief vast.

Kandidaat predikanten willen natuurlijk ook weten in wat voor (wijk)gemeente ze terecht komen. Vandaar dat ook een profielschets van onze wijkgemeente is gemaakt. Dit is een beschrijving van wie we zijn, wat we doen, maar ook van waaruit we dingen doen. De uiteindelijke profielen zullen – na te zijn vastgesteld – op deze website beschikbaar komen

Geplaatst in Nieuws.