Startdienst 2018: (her)bevestiging en afscheid ambtsdragers

Tijdens de startdienst op 23 september aanstaande zullen in onze wijkgemeente twee nieuw ambtsdragers worden bevestigd: Ingeborg van der Tweel als ouderling oecumene en Henk de Vries als ouderling-scriba. Verder zullen Margreet Stolze en Bernadet Sijmons worden herbevestigd. Zij vervullen samen de functie van ouderling van sectie 5. We zullen afscheid nemen van o.a. Hans Brakke (jeugdouderling) en Harmony van Barneveld (ouderling sectie 4) wiens termijn erop zit.

Voor verschillende functies binnen onze wijkgemeenten zoeken wij nog vrijwilligers. Ten aanzien van invulling van vacatures is vaak maatwerk mogelijk, schroom daarom niet om contact op te nemen met Henk de Vries via scriba@ontmoetingskerkmaarssen.nl 

 

Geplaatst in Blog kerkdiensten, Kerkdiensten, Nieuws.