Let op e-mail adressen verwijderd!

Inmiddels is binnen onze wijkgemeente het e-mail adres communicatie@ontmoetingskerkmaarssen.nl behoorlijk ingeburgerd. Wanneer je kopij hebt voor bijvoorbeeld de website, de nieuwsbrief of facebook, kun je dit naar dit e-mail adres sturen. Ook is het de bedoeling dit mail adres wordt gebruikt voor kopij voor Kerk op weg. Door 1 e-mail adres te gebruiken, kunnen alle communicatiekanalen van onze wijkgemeente worden gebruikt.

Het email adres wijkredactie@ontmoetingskerkmaarssen.nl is om deze reden ook verwijderd en niet langer in gebruik!

Inmiddels krijgen de mensen die elke week onze nieuwsbrief maken ook alle mail die naar communicatie@… wordt gestuurd. Binnenkort verdwijnt dus ook het mailadres: nieuwsbrief@ontmoetingskerkmaarssen.nl. Kopij voor de nieuwsbrief stuur je dus  gewoon naar communicatie@ontmoetingskerkmaarssen.nl

 

Geplaatst in Nieuws.