Extra chauffeurs gezocht voor autodienst

Bezoekers van onze kerkdiensten die er wel graag bij willen zijn, maar niet (meer) in staat zijn om zelfstandig naar de kerk te komen, kunnen gebruik maken van de autodienst. Deze bezoekers worden dan op zondagochtend opgehaald en na afloop ook weer thuis gebracht.

Een team van 10 chauffeurs staat hiervoor klaar. Wegens toenemende vraag naar deze service en het feit dat steeds meer passagiers rollators meenemen in de auto, zou het fijn zijn als dit team kan worden uitgebreid met een aantal extra chauffeurs.

Er wordt door mij steeds voor een periode van 4 maanden vooruit een rij-rooster gemaakt. Vooraf kun je dan aangeven op welke zondagen je wel en niet beschikbaar bent. Gemiddeld rij je dan ongeveer 1 keer in de maand.

Beschik je over een auto en lijkt het je leuk om op deze manier de oudere gemeenteleden in staat te stellen onze kerkdiensten bij te wonen? Meld je dan aan bij Bart van Keulen via autodienst@ontmoetingskerkmaarssen.nl

Geplaatst in Nieuws.