Gemeenteavond op 17 april

Op dinsdag 17 april aanstaande wordt er voor de leden van wijkgemeente Ontmoetingskerk een gemeenteavond georganiseerd. U en jij bent daarvoor van harte uitgenodigd!

In het gedeelte voor de pauze willen we jullie bijpraten over over het project ‘Bouwen aan de toekomst‘. Diverse werkgroepen zijn met onderdelen van project (dat gaat over de toekomst van onze wijkgemeente) aan de slag. Wij willen graag de voortgang met u/jullie bespreken.

Na de pauze zal dhr. Henk Griffioen een toelichting geven op het hulpproject: ‘Tussenvoorziening in Utrecht’ waarbij hij al jaren intensief betrokken is. In de dienst van de diaconie op 8 april aanstaande krijgt u daarvan alvast een voorproefje.

De bijeenkomst start om 20:00 uur in het Trefpunt. We hopen u te ontmoeten op dinsdag 17 april.

Met vriendelijke groet,  Jacob  van der Zwan(vz wijkkerkenraad)

 

Geplaatst in Bouwen aan de toekomst, Nieuws.