Bloemen houden van mensen: coördinator bloemengroet gezocht!

De naam Ontmoetingskerk is gebaseerd op een ontmoeting met God en met elkaar. En ja, ook op betrokkenheid: we willen namelijk samen geloven, samen vieren, samen leven. Met de zondagse bloemengroet geven we daar praktische invulling aan. Elke week krijgt iemand uit onze gemeente de bloemen uit de kerk. Een mooi gebaar!

Er  wordt al veel geregeld voor de wekelijkse bloemengroet. Iemand zorgt dat er bloemen in de kerk zijn en een ouderling regelt de bezorging.  We missen alleen nog een coördinator voor de bloemengroet. Iemand die het overzicht bijhoudt en communiceert met de ouderling voor de afkondiging. Het is kleine wekelijkse terugkerende taak maar er kan prima met wat creativiteit vooruit worden gepland.

Heb jij interesse in deze praktische en dankbare taak? Neem dan contact met mij op! Ik heb al wel een idee waar in geval van een positieve reactie de bloemen heen kunnen.

Met vriendelijke groet,
Jacob van der Zwan (voorzitter WKK)
tel: (0346) 550217 (bij voorkeur in de avond)
email:  jacobvdzwan@gmail.com

 

Geplaatst in Nieuws.