Wederom ‘mensenfluisteraars’ bevestigd…

Op deze website, in Kerk op weg en via nieuwbrief en in de diensten, is in het laatste half jaar van 2017 veel aandacht geweest voor de vacatures binnen onze wijkgemeente. In interviews vertelden huidige en vertrekkende ambtsdragers hun verhaal over het uitvoeren van hun functie. De dienst van 3 september2017 stond geheel in het teken van de vraag: wat als…? Het ging om de vraag wat je als gemeentelid ervan zou merken als er geen ouderlingen, diakenen of anderen gevonden zouden kunnen worden om het kerkenwerk te dragen.

We zijn als wijkgemeente ongelofelijk blij dat op 7 januari jl weer drie nieuwe ambtsdragers klaar stonden om functies binnen onze wijkgemeente te gaan vervullen: Myriam Verhoef (jeugdouderling), Marja de Vries (diaken) en Marion de Vries (Ouderling Vorming & Toerusting). Namens alle gemeenteleden: heel veel succes en moge de Heer jullie werk zegenen.

(klik hier om naar de foto’s van deze dienst te gaan)

 

Geplaatst in Blog kerkdiensten, Nieuws.