Doneren aan de Ontmoetingskerk!

Het is sinds kort mogelijk om via deze website (de knop aan de rechterkant) een donatie te doen aan de Ontmoetingskerk. Als je op de knop klikt kom je bij een formulier waar je snel en veilig een donatie kunt doen.

Je hebt de mogelijkheid om een aantal gegevens achter te laten zodat wij weten van wie de donatie komt. Wij zullen vertrouwelijk met je gegevens omgaan. Het invullen van je gegevens is echter niet verplicht: je kunt dus ook anoniem geven!

We hebben een aantal bedragen ingevuld waaruit je kunt kiezen, maar je mag natuurlijk ook een eigen bedrag invullen.

Je kun op dit moment kiezen uit doneren aan onze wijkgemeente zelf (Algemeen), de Diaconie of de ZWO commissie. Specifieke projecten binnen onze wijkgemeente zullen aan het lijstje worden toegevoegd. Wil je nu al specifiek voor een project of iets dergelijks doneren:  geeft dat dan even duidelijk aan in je bericht zodat wij kunnen zorgen dat je donatie op de juiste plek terecht komt!

(PS: de donatie pagina is niet bedoeld voor het overmaken van de vaste vrijwillige bijdrage i.e. Actie Kerkbalans)

Geplaatst in Nieuws.