Nebarecha voert The Promise of Christmas” uit

Op zondag 17 december zal de dienst van onze wijkgemeente in de Dorpskerk geheel in het teken staan van het mooie muziekstuk ‘The Promise of Christmas’. Het Christelijk Koor Nebarecha uit Utrecht verleent haar medewerking.

Wat ‘The Promise of Christmas’ zo bijzonder maakt, is de grote afwisseling van ritme en melodieën. Van ouverture tot  finale wordt het hele kerstverhaal gezongen en gelezen. Er is in deze dienst geen preek; het muziekstuk van 45 minuten vormt het hart van de viering.

In de Engelse traditie is dit bekend als een ‘Festival of Lessons and Carols’. Je kunt genieten van de melodieën die variëren van ingetogen tot triomfantelijk, ontroerend en feestelijk en moeiteloos in elkaar overlopen.

Nebarecha staat onder leiding en begeleiding van Roel Bontan. Het combo bestaat verder uit: Vincent Kroon en Arie Schilling. De verteller is Henk de Groot.

Iedereen is van harte welkom in deze speciale kerkdienst op zondag 17 december, 10:00 uur in de Dorpskerk, Kerkweg 19 in Maarssen. 

Geplaatst in Nieuws.