Café Koffie & Meer wint een prijs!

Afgelopen woensdag zat de tafel weer helemaal vol tijdens Café Koffie & Meer. Mensen die één keer geweest komen bijna allemaal vaker. Het is dan ook altijd erg gezellig om met anderen koffie te drinken.

De bezoekers komen vaak uit onze gemeente maar ook van buiten. Iedereen is welkom.

De landelijke kerk vindt het zo’n goed project dat ze ons een aanmoedigingsprijs van 500 euro voor Café Koffie & Meer heeft gegeven.

Waarom is dit café zo leuk en goed? Je leert nieuwe mensen kennen, hoort nog eens wat over wat er speelt in Maarssen en er is altijd een predikant aanwezig aan de koffietafel of om apart te spreken.

Bent jij er nog nooit geweest? Dan is deze zomer misschien een goed moment om een keertje een bakje te komen doen. Je bent iedere woensdag van harte welkom tussen 9:30 en 12:00 uur in Kerkcentrum  Open Hof, kerkweg 60 in Maarssen.

De koffie en thee zijn gratis, er staat een spaarpotje op tafel voor een vrijwillige bijdrage voor wie dat kan missen.

Geplaatst in Nieuws.