Nieuwsbrief nummer 1!

Op vrijdagavond 12 mei jl. is om 20:30 uur de eerste nieuwsbrief van onze wijkgemeente verschenen. Het idee van een elektronische nieuwbrief leeft al jaren en is recent als onderdeel van het communicatieplan omarmd door de Kerkenraad.

De nieuwsbrief wordt gemaakt door Esther Brussaard, Eduward Nieuwenhuijzen, Henk de Vries, Ineke Renée en Marion de Vries (Ineke mist op de foto).

De nieuwbrief wordt elke vrijdagavond om 20:30 uur per mail verzonden. Inschrijven voor de nieuwsbrief kan op deze website via deze link. Als je de nieuwsbrief niet langer wilt ontvangen (wat we natuurlijk jammer zouden vinden) dan kun je dat aangeven door op een link onderaan de nieuwsbrief te klikken.

Het nieuwbrief team wenst je veel leesplezier!

Heb je opmerkingen of suggesties? Mail naar: nieuwbrief@ontmoetingskerkmaarssen.nl

Geplaatst in Nieuws.