KerkTV is coming…

Als onderdeel van het communicatieplan van onze wijkgemeente, zal KerkRadio binnenkort worden uitgebreid tot KerkTV. De voorbereidingen daarvoor zijn inmiddels door onze koster Wim en lid van de communicatiewerkgroep Henk de Vries afgerond. De bekabeling is geïnstalleerd en van de gelegenheid is meteen gebruik gemaakt om een gereviseerde versterker te installeren en de grote grijze audio kast te vervangen door een kleiner exemplaar.

Voor de luisteraars die via het zogenoemde Lucas kastje de diensten luisteren, verandert er helemaal niets. Deze kastjes kunnen ook straks gewoon gebruikt worden. Wat wel verandert is dat via de links op deze website je naar kerkdienstgemist.nl wordt geleid, waar je de dienst straks kunt meekijken of terugkijken.

De camera zal door het bedrijf Schaapsound zo spoedig mogelijk worden gemonteerd.

Geplaatst in Afkondigingen Kerkdiensten, Nieuws.