Kerk-op-schoot dienst 12 maart jl.

Zondag 12 maart bracht dominee Beer weer een bezoek aan de Ontmoetingskerk. Samen met de jongste leden van onze gemeente, maakte hij er weer een bijzondere Kerk-op-schoot-dienst van. Na het aansteken van de kaars en gebed, beleefden we met elkaar het verhaal van de Schepping.

De kinderen zagen hoe niets eruit ziet en hoe anders het al was toen er licht scheen. Ze konden wolkjes voelen en opplakken, net als bloemen en vogels. Ze konden visjes vangen en een konijntje aaien. Het was heel bijzonder om onder een prachtige sterrenhemel door te kruipen. Janneke Roukema speelde op de piano, zodat het een swingende dienst werd. Aan het eind vierden we feest met echte ballonnen.

Op zondag 14 mei is er weer een Kerk-op-schoot-dienst met dominee Beer we hopen weer op veel kinderen met hun (groot)ouders.

Groet,
Myriam Verhoef & Marieke Ramp

Geplaatst in Blog kerkdiensten, Nieuws.