Cees

Cees van Wijk 60 jaar organist!

CeesOrganist Cees van Wijk viert deze maand, dat hij zestig (!) jaar organist is van onze gemeente. In de ochtenddienst van 12 februari werd dit feestelijk gevierd. In zijn lofrede wees ds. Piet Vellekoop op de geweldige kwaliteiten van Cees, met name ook op zijn vermogen om in zijn orgelspel te reageren op wat er in de kerkdienst gebeurt. Ook Cees’ vrouw Jans werd nadrukkelijk in de feestelijkheden betrokken als belangrijke steun achter en naast Cees. Onze predikanten Jochem Stuiver en Piet Vellekoop vinden, dat Cees na 60 jaar wel wat rust verdiend heeft, maar willen niet, dat hij stopt voordat zij beiden met pensioen zijn. In zijn dankwoord gaf Cees aan, dat hij altijd probeert vanuit zijn hart het orgel te bespelen en zo aan te sluiten bij wat hij in de diensten ervaart. Hij beloofde te blijven spelen, zolang hij in staat is de orgeltrappen te beklimmen en zolang zijn vingers hem niet in de steek laten.

(klik op deze link om meer foto’s van de dienst te zien)

Geplaatst in Blog kerkdiensten, Nieuws.