kledingbank

Benefietkerkdienst voor Kledingbank Stichtse Vecht

kledingbankOp zondag 19 februari organiseert onze wijkgemeente in kerkcentrum Open Hof, Kerkweg 60 in Maarssen om 10.00 uur een benefietkerkdienst voor de Kledingbank Stichtse Vecht. Bezoekers kunnen nieuw ondergoed en sokken in alle maten meebrengen voor de kledingbank. Het mag nieuw ondergoed en sokken zijn voor vrouwen, mannen en kinderen. Ook zal er een collecte zijn voor de kledingbank en een cheque aan hen worden uitgereikt door de diaconie. Jongerenkoor Needed o.l.v. Rob van Dijk zal zingen en ds. Jochem Stuiver zal een overdenking doen. Laat mensen die het niet zo breed hebben niet in de kou staan en help mee om anderen aan te kleden. Iedereen is van harte welkom in deze benefietkerkdienst!

Vanaf zondag 5 februari staat elke zondag tot en met 19 februari de wasmand klaar!

Geplaatst in Nieuws.