kerkbalans

Voorlopig uitkomst actie kerkbalans

De voorzitter van de wijkraad van kerkrentmeester Jaap Bogaards, gaf de gemeenteleden na de dienst van zondag 31 januari een update van de voorlopige uitslag van de acrtie kerkbalans. Inmiddels zijn zo’n 400 van de 600 rondgebrachte enveloppen weer retour ontvangen. Op basis kerkbalansvan daarvan is een inschatting gemaakt van de uiteindelijk totale toezeggingen. De voorlopige indicaties zijn een plus van zo’n 3% voor de Kerk, +10% voor de Diakonie en ook +10% voor ZWO.

Heeft u uw envelope nog niet ingeleverd? Graag nodigen wij u uit om uw bijdrage te leveren aan deze positieve trend. Zou u dit alsnog willen doen bij een van uw sectiemedewerkers (zie op deze site onder Onze Wijkgemeente/Organisatie/Sectieindinling)?

Bij voorbaat hartelijk dank!

Geplaatst in Nieuws.