wim

Wim van Huissteden 25 jaar koster Open hof

Tijdens de nieuwjaarsontmoeting van 3 januari jl. werd de koster van kerkcentrum Open Hof, Wim van Huissteden, samen met zijn vrouw Marjan en hun kinderen uitgebreid in het wimzonnetje gezet. Wim is 25 jaar als koster verbonden aan onze wijkgemeente.

De voorzitter van het college van Kerkrentmeesters dhr. Oscar van leeuwen bedankte Wim voor de prettige samenwerking en Wim’s inzet. Hij overhandigde een uitvergroot artikel van 25 jaar geleden waarin een ‘iets’ jongere Wim stond afgebeeld. Bij zijn aantreden als koster had Wim aangegeven: “ Mij taak is in eerste plaats een goed gastheer te zijn”.

Ook Henriette Korevaar (vz Diakonie) bedankte onze koster voor zijn inzet en gaf aan dat het met dat gastheerschap wel goed zit. Van de kindernevendienst kreeg Wim een klok omdat hij altijd stipt op tijd de kinderen weer uitnodigt om naar de kerkzaal te komen.

Als laatste werd Wim bedankt door ds. Jochem Stuiver die de hoop uitsprak dat we nog lang met Wim als koster mogen samenwerken.

Klik op de foto voor de foto’s/video’s van het jubileum van Wim.

Geplaatst in Nieuws.