Jaap

Gemeenteavond toekomst Ontmoetingskerk 18 november

JaapOp woensdag 18 november is er een gemeenteavond voor onze wijkgemeente, aanvang 20:00 uur in de Open Hof. Vanaf 19.30 uur kunt u al binnenlopen voor een kop koffie. Thema van deze avond is; toekomst wijkgemeente Ontmoetingskerk.

Gedurende ons leven zijn wij op weg, waarbij continue keuzes gemaakt moeten worden. In de afgelopen jaren hebben wij als gemeente al veel keuzes gemaakt: het samen optrekken als verschillende kerkgenootschappen (waardoor begin dit jaar de Protestantse Gemeente Maarssen is ontstaan) en de keuze voor gemeenteopbouw, waarbij  aandacht voor jongerenwerk, intergratie van beide ‘ex-wijken’ en aandacht voor diaconie hoog in het vaandel staan.

We staan als wijkgemeente opnieuw voor een belangrijke keuze: hoe kunnen we nog beter invulling geven aan ons KERK-zijn, wat betekent dat voor ons, wat moet daarvoor gebeuren? 

U bent allen van harte uitgenodigd! Ik hoop u te mogen begroeten op 18 november aanstaande.

Hartelijke groet,
Jaap Fokker, voorzitter Kerkenraad

Geplaatst in Nieuws.