Enquete

Enquete jeugd/jongeren

Beste jongeren!Enquete

Als jeugdouderlingen zijn wij erg benieuwd naar wat jullie van de kerk & jeugdactiviteiten vinden. Daarom willen we graag weten wat wij voor jou kunnen betekenen. Hiervoor hebben we jullie hulp nodig en willen we je vragen om een reactie te geven op enkele vragen. Wil jij ons verder helpen? We zijn op zoek naar de reactie van iedereen tussen de 12 en 25 jaar.

Je kunt de enquête vinden via https://nl.surveymonkey.com/s/TC6QTF3 of door te klikken op het plaatje naast deze tekst!

Vanaf eind februari zullen wij jullie reacties gaan bekijken en bespreken en op basis hiervan plannen maken voor het komende jaar. Daarbij willen wij jullie actief bij deze activiteiten betrekken zodat alles wat we gaan doen ook echt voor jullie is! Onze wens is om jullie op deze manier je eigen plek te laten vinden binnen onze gemeente. Wil jij ons hier mee helpen…?

Groeten en tot snel, Barry & Hans

Geplaatst in Nieuws.