website pknmaarssendorp.nl definitief off line

Met de overgang naar de nieuwe naam van onze wijkgemeente, is deze website vernieuwd en aangepast. De oude site www.pknmaarssendorp.nl is nu definitief off line gehaald. Dit betekent ook dat alle e-mail adressen eindigend op @pknmaarssendorp.nl nu niet meer werken!

Moderne e-mail programma’s ‘helpen’ de gebruiker door mail adressen te onthouden. Als je vervolgens begint met het intypen van een mail adres (b.v scriba…) dan wordt het onthouden mail adres (met @pknmaarssendorp.nl) al verder ingevuld. Dat is nu een nadeel. 

Alle functionele mail adressen behorende bij onze wijkgemeente (b.v. diaconie@, bazar@ etc) eindigen nu dus allemaal op @ontmoetingskerkmaarssen.nl! 

Controleer bij het intypen van een functioneel e-mail adres dus goed of je het juiste adres hebt!

Lees hier hoe je een oud mailadres uit automatisch aanvullen verwijderd (Outlook)
Lees hier hoe je dat op een MAC met Yosimity doet.

Geplaatst in Nieuws.