Hoe gaat het in zijn werk? Met het leesrooster kun je zelf in 40 weken thuis de hele Bijbel lezen. Tussendoor zijn ook nog een paar vakantieweken gepland. Dan kun je een eventuele achterstand inhalen of gewoon lekker eens iets anders of niets lezen.
Je krijgt op allerlei manieren ondersteuning. Zo is er het Bijbelsurvivalpakket onder het tabblad Bijbeluitdaging 2015 te vinden met allerlei tips. Ook komt er voor iedere leesweek een leeshulp online om je wat op weg te helpen door de teksten heen. Verder komen in Maarssen in de loop van het jaar een aantal bijeenkomsten waar we leesblaren doorprikken, vermoeide hersenspieren masseren, waar je vragen en ervaringen kunt delen.
Tot slot kun je op de facebookpagina www.facebook.com/groups/bijbeluitdaging opmerkingen en ervaringen kwijt en kunnen we elkaar helpen. Je kunt dus volledig online meedoen. Daarnaast kun je natuurlijk ook zelf een leesgroepje vormen in je eigen woonplaats.
Je kunt deze uitdaging zien als een lange wandeltocht, een pelgrimage van het eerste bijbelboek Genesis tot het laatste bijbelboek Openbaringen. Je doet het in eerste instantie voor jezelf maar het helpt om te weten dat je deze lange afstand niet alleen loopt. Een pelgrim weet dat niet het einddoel het belangrijkste is maar juist al die ontmoetingen onderweg. Bij dit leesavontuur zul je dan ook van alles tegenkomen, diepe dalen maar ook prachtige vergezichten. Een avontuur!
Als je iedere week de leeshulp in de mailbox wilt ontvangen, stuur dan een bericht naar Hildy van Anken hildyvananken@gmail.com. Iedereen binnen en buiten Maarssen kan hieraan vrijblijvend en kosteloos meedoen.
Wie de eindstreep haalt krijgt een certificaat dat je deze uitdaging hebt volbracht. Durf jij deze Uitdaging van 2015 met ons mee aan te gaan? Je bent van harte welkom om het te proberen! Voor meer informatie mail Hildy van Anken hildyvananken@gmail.com of ds. Jochem Stuiver jhstuiver@ziggo.nl