Upstairs

Upstairs met ‘Back to the Future’, 7 & 8 juni in Vorstelijk Complex

UpstairsHet Close Harmony koor Upstairs verzorgt op vrijdag 7 en zaterdag 8 juni aanstaande in het Vorstelijk Complex in Utrecht het concert ‘Back to the future’. Het belooft een avond te worden met veel afwisseling waarbij jazz- en poparrangementen worden afgewisseld met gospel en Nederlandstalige stukken. Upstairs staan onder leiding van dirigent Han Louis Meijer.

Upstairs 2Het Close Harmony koor Upstairs verzorgt op vrijdag 7 en zaterdag 8 juni aanstaande in het Vorstelijk Complex in Utrecht het concert ‘Back to the future’. Het belooft een avond te worden met veel afwisseling waarbij jazz- en poparrangementen worden afgewisseld met gospel en Nederlandstalige stukken. Upstairs staan onder leiding van dirigent Han Louis Meijer.

Upstairs bestaat uit 29 enthousiaste leden, waarvan velen lid zijn van onze wijkgemeente of van wijkgemeente de Ark. Anderhalf jaar geleden heeft dirigent Han Louis Meijer het dirigentstokje over genomen van Ellen Grevelink. Onder zijn vakkundige leiding heeft Upstairs een nieuw repertoire ingestudeerd dat de concerttitel ‘Back to the future’ heeft meegekregen. De titel refereert eraan dat Upstairs teruggaat naar zijn roots als Close Harmony koor maar de toekomst ingaat met de nieuwe dirigent.

Upstairs wordt traditiegetrouw tijdens het concert begeleid door een combo, bestaande uit Peter de Vries (piano), Vincent Kroon (drums) en Arie Schilling (Basgitaar).

Op zaterdag 8 juni is er na het concert een after-party met gezellige muziek verzorgt door twee DJ’s.

Kaarten à €12,50 zijn te koop via Upstairs voorzitter Henk de Vries, mobiel: 06-55 36 14 45, e-mail: info@bouwbedrijf-ehdevries.nl
Plaats: ZIMIHC theater Zuilen is gevestigd in het Vorstelijk Complex, Prinses Christinalaan 1, 3554 JL Utrecht
Zaal open: 19:30 uur, aanvang concert: 20:00 uur.

 

Geplaatst in Archief.