Vrijwilligers Bazar 2013, bedankt!

De Bazar van de Open Hof was weer een geweldig succes. Vrijdag 22 en zaterdag 23 maart is er weer door heel veel vrijwilligers (150) een geweldige Bazar gevierd. Onze vele honderden bezoekers hebben dan ook weer veel geld uitgegeven en het enorm naar de zin gehad en daar draait het allemaal om. Dankzij onze vrijwilligers, bezoekers en sponsoren hebben wij een netto opbrengst kunnen realiseren van € 20.000,- !

De opbrengst komt dit jaar ten goede aan…

De Bazar van de Open Hof was weer een geweldig succes. Vrijdag 22 en zaterdag 23 maart is er weer door heel veel vrijwilligers (150) een geweldige Bazar gevierd. Onze vele honderden bezoekers hebben dan ook weer veel geld uitgegeven en het enorm naar de zin gehad en daar draait het allemaal om. Dankzij onze vrijwilligers, bezoekers en sponsoren hebben wij een netto opbrengst kunnen realiseren van € 20.000,- !

De opbrengst komt dit jaar ten goede aan de Protestantse wijkgemeente Maarssen – Dorp (50%), Kindertehuis Hebron Oekraïne (25%), Stichting Somo – armoedebestrijding en kindervoedselproject in Outjo Namibië (15%) , Ontwikkelingswerk Ghana – ziekenhuis in Tamala (2,5%), KWF Kankerbestrijding – Alpe d’Huzes (2,5%) en het Epilepsifonds (5%). De cheques zijn inmiddels aan de diverse instanties uitgereikt en vol enthousiasme ontvangen en misschien zelfs al uitgegeven!

De prijzen van de grote verloting zijn gevallen op de volgende lotnummers:

  • 1e prijs iPad lot 3583 Frans Szabo
  • 2e prijs Bloemenarrangement lot 1060 Fam. De Roock
  • 3e prijs TV lot 434 Mw. Tabak
  • 4e prijs Fiets lot 442 Fam. Mook
  • 5e prijs Speelgoedset lot 2116 Fam. Vink
  • 6e prijs Stofzuiger lot 3781 Fam. Verkerk
  • 7e prijs Restaurantbon La Sauciere, lot 2144 Peter Smit
  • 8e prijs Woonbon ’t Hoekhuis lot 3020 Ellie Guldie
  • 9de prijs Juweliersbon Berk lot 3438 Gebr. Van muijden
  • 10de prijs Doos rode wijn lot 1361 Fam. Hartman

Namens de Bazarcommissie van harte gefeliciteerd en de prijzen worden thuis bezorgd. Nogmaals bedanken wij iedereen die een bijdrage heeft geleverd aan dit succes en wij zien u graag volgend jaar weer terug op de Bazar Open Hof 21 en 22 maart 2014!! Noteert u het alvast?

Bazarcommissie

Geplaatst in Archief.