syrische-vluchtelingen

De kerk óók in actie voor de vluchtelingen uit Syrië

Zoals vrijwel iedereen dagelijks te zien èn te horen krijgt in de kranten, via de radio en het televisiejournaal, zijn er op dit moment miljoenen mensen gevlucht voor het geweld van de Syrische burgeroorlog.syrische-vluchtelingen
Mensen wonen in de meest erbarmelijke omstandigheden in tentenkampen in Turkije, Libanon en Jordanië. In die kampen is aan van alles gebrek; van schoon drinkwater, matrassen en kooktoestellen tot toiletten, voedsel en medicijnen.

Onze wijkgemeente houdt op 1e paasdag een collecte tijdens de kerkdienst om Syrische vluchtelingen te kunnen helpen. We mogen deze medemensen, de Syrische vluchtelingen niet in de kou laten staan, sterker nog; we moeten ze helpen. Daarom beveelt de diaconie de eerste collecte van aanstaande zondag van harte bij u aan. Jezus heeft gezegd: “Voor zover gij dit aan één van deze mijn minste broeders hebt gedaan, hebt gij het Mij gedaan”. (Mattheüs 25:40.)

Geplaatst in Archief.