Nieuwe agenda geïnstalleerd!

Bij recent onderhoud aan de website is gebleken dat de kalender module die gebruikt werd, problemen genereerde en een negatieve invloed had op de snelheid van de site. Daarom is besloten om te gaan werken ‘JTAG calendar’. 

Bij recent onderhoud aan de website is gebleken dat de kalender module die gebruikt werd, problemen genereerde en een negatieve invloed had op de snelheid van de site. Daarom is besloten om te gaan werken ‘JTAG calendar’. Deze agenda module geeft goede resultaten en wordt onder andere ook gebruikt voor de website van de Arkgemeente. 
Aan de linker kant vind u een overzicht van de eerstkomende activiteiten binnen onze wijkgemeente. Wanneer op een van de activiteiten wordt geklikt, dan opent de agenda zich en ziet u een beschrijving van de activiteit.  

Inmiddels staan alle activiteiten van onze wijkgemeente er weer in tot en met april 2013. 
Wij hopen dat er veel gebruik gemaakt zal worden van onze nieuwe agenda!

Websitebeheer
Jacob, Henk & Henk

 

Geplaatst in Archief.