jeugddienst

Jeugddiensten

Regelmatig worden in onze wijkgemeente speciale jeugddiensten gehouden. Samen met onze jongeren wordt een dergelijk dienst voorbereid en zij zijn dan ook betrokken bij de dienst zelf. We proberen natuurlijk ook onze reguliere diensten zo in te richten dat zij boeiend, interessant en een feest zijn voor jong en oud!jeugddienst

Het is inmiddels traditie dat eenmaal per seizoen een zogenoemde ‘vriendendienst’ wordt gehouden. Alle leden van de wijkgemeente worden dan uitgenodigd vrienden / kennissen – die misschien niet, of niet zo vaak naar de kerk gaan – mee te nemen naar de kerkdienst. In de dienst wordt dan uitleg gegeven over wat er allemaal gebeurt en worden de achtergronden daarvan aangegeven.

De data voor de jeugd/vriendendiensten voor 2015:
zondag 8 februari, Open Hof, 10:00 uur, Dominee Piet Vellekoop
zondag 3 mei, Open Hof, 10:00 uur, Dominee Jochem Stuiver 
zondag 11 oktober, Dorpskerk, 10:00 uur, Dominee Jochem Stuiver

 

 

Geplaatst in Jeugdwerk.